Idea

Lubelskie. Stowarzyszenie. Filmowe.

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy pasja! Zrzeszamy filmowców. Tworzymy filmy, organizujemy plany filmowe, warsztaty i inne wydarzenia. Łączymy ludzi pasji ze światem biznesu. Działamy na terenie lubelszczyzny i nie tylko.

KIlka lat temu, zupełnie przypadkiem wpadło na siebie dwóch lubelskich studentów. Jak się później okazało obydwaj mieli tę samą pasję –  produkcję filmową. Mimo niewielu możliwości rozwoju w tej dziedzinie, robili co mogli, niejednokrotnie zarywając noce, czytali biografie wielkich twórców filmowych, pukali od drzwi do drzwi i szukali wsparcia w całej Polsce, bo w Lublinie trudno np. o Arri Alexę. 

Dzięki ich pasji i determinacji powstał pomysł stworzenia platformy dla filmowców z lubelszczyzny, którzy chcą razem tworzyć oraz dzielić się swoim doświadczeniem i kontaktami. Wierzymy, że lokalny rozwój i współpraca z profesjonalnym środowiskiem pozwoli nam w przyszłości uczestniczyć i organizować plany filmowe na klasę światową, a wielu młodym osobom umożliwi odkrycie swojej pasji.

FAQ

Dlaczego? Jak? Po co? Kiedy?

By wspierać lokalnych twórców w rozwoju na różnych płaszczyznach sztuki filmowej.          Produkujemy filmy, edukujemy, przyczyniamy się do rozwoju lokalnego środowiska filmowego! Wierzymy, że razem możemy więcej!

Podobno warte uwagi!                                                                                                                                            Zmienia się to u nas, jak budżety w filmach, dlatego zerknij w zakładkę PROJEKTY.

Tak, jesteśmy po to by wspierać. Organizacyjnie, merytorycznie, a w miarę możliwości technicznie i finansowo.  Pamiętaj tylko by potem pozdrowić nas z Oscarowej Gali 🙂

Oczywiście, sprawdź zakładkę WSPÓŁPRACA. Mamy nadzieję, że znajdziesz projekt, który Cię zainteresuje. Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy, więc jeśli nie znalazłeś niczego dla siebie, z chęcią wysłuchamy Twoich pomysłów.

Spójrz w lustro i powiedz, że nim jesteś! Albo… Dołącz do Nas! 

8-godzinny plan zdjęciowy.

© 2020, Company Inc. All rights reserved.