Organy

Ci od których wszystko się zaczęło.

Młodych, utalentowanych i pragnących rozwoju jest w naszym środowisku wielu. Częste współprace, dużo rozmów i pomysłów z nich płynących – stąd, pokrótce, pojawił się również pomysł utworzenia platformy, która pomoże ułatwić współpracę, zdobyć nowe kontakty i przyspieszyć rozwój.

Jak to z pomysłami bywa, same się nie realizują i LSF nie powstałoby gdyby nie oni: 

ZARZĄD

prezes

rafał Karaś

Pomysłodawca LSFu, współzałożyciel kolektywu K.O.media, kierownik produkcji filmowych. Drugie miejsce na podium pasji zajmują podróże, więc albo podróżuje, by kręcić albo kręci by podróżować. W wolnych chwilach student Uniwersytetu Medycznego. Marzenia stara zamieniać się w cele, a cele w działania. Nie ma rzeczy niemożliwych – czasem tak mówi. 

Wiceprezes

Michał ozimek

Odpowiedzialny za finanse oraz rekrutację. Współzałożyciel kolektywu K.O.media, od wielu lat pasjonat fotografii. Wierzy, że możliwość współpracy w twórczości łączy i rozwija ludzi w wyjątkowy sposób, zaś film jest jednym z najbardziej wyrazistych medium przekazu. W kontaktach towarzyskich nie ma sobie równych, zaś wolny czas spędza poszukując piękna w podróżach. 

Wiceprezes

Agata
Piątek-Rosa

Odpowiedzialna za zarządzanie projektami, na co dzień zarządza projektami w branży IT, po godzinach realizuje swoją pasję – aktorstwo. Uwielbia pracę z ludźmi i jak nikt, wyśmienicie czuje się robiąc wiele zadań jednocześnie. 

Wiceprezes

Mariola
Adamczyk

Odpowiada za to, by nikomu nie umknęła informacja o naszych działaniach. Wiedzę z zakresu marketingu zdobywała m. in. na AGH, a doświadczenie w NGO i współpracy z młodzieżą przez kilka lat w Teamie Lubelskiej Fundacji Teatrikon; wie jak w słoneczny dzień ściągnąć na plan filmowy ulewę i, jak mało kto, lubi poniedziałki!

komisja rewizyjna

© 2020, Company Inc. All rights reserved.