partnerstwo

zostań partnerem!

Prowadzisz przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie? A może dopiero planujesz wdrażać w swojej organizacji działania z zakresu CSR (Corporate Social Responsibility)? Czy po prostu interesujesz się sztuką filmową? 

 

CZAS NA CIEBIE!
MO_00221

Jesteśmy otwarci na współpracę! Wierzymy, że kooperacja biznesu czy instytucji publicznych z organizacjami zrzeszającymi młodych, zdolnych, a przede wszystkim zaangażowanych ludzi może przynieść wiele korzyści obydwu stronom. Skontaktuj się z nami i razem twórzmy projekty mające pozytywny wpływ na naszą społeczność.

Partner projektu

Twórzmy razem projekty mające pozytywny wpływ na naszą społeczność. 

Partner stowarzyszenia

Pomóż nam rozwijać nasze Stowarzyszenie! 

Opieka redakcyjna

Pomóż nam dotrzeć do naszych odbiorców i rozwijać Public Relation na najwyższym poziomie.

MO_02313
Odtwórz wideo

Zostań partnerem
obozu filmowego 2022

Twórz z nami kolejne edycje Obozu Filmowego. Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie rozwijać przestrzeń dla młodych i ambitnych twórców. Zwiększajmy możliwości dla każdego, kto chciałby wziąć udział. 


Zostań Partnerem
Lubelskich dni filmu

Setki uzdolnionych twórców  w jednym miejscu, goście specjalni, projekcje filmów oraz warsztaty filmowe. Tak wiele różnorodnych inicjatyw pozwala tworzyć nam obustronne korzyści.


Zostań partnerem
Stowarzyszenia

Współpraca z biznesem, instytucjami kultury i przedsiębiorcami to jeden z naszych celów. Chcemy wpływać na rozwój lokalny, wspierać twórców oraz poszerzać możliwości CSRu. Zapraszamy do rozmowy i na wspólną kawę!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zaangażowanie

Kochamy to, co robimy i wkładamy w to całe nasze serca i energię!

Doświadczenie

Nie na jednym planie filmowym byliśmy, niejednym kierowaliśmy. Organizacja wydarzeń oraz warsztatów nie jest nam obca. Całe to doświadczenie chętnie wykorzystamy w naszym wspólnym projekcie.

Platforma współpracy

Powstaliśmy by łączyć działania artystyczne z biznesem - w strategii win-win! Niech każda ze stron osiąga z tego korzyści!

Rozwój

Chcemy pomagać innym doskonalić umiejętności, ale też nieustannie sami się rozwijamy

Ludzie

Nasi członkowie, partnerzy, współpracownicy to kreatywni ludzie o wielu umiejętnościach. Wspieramy się na co dzień, dzięki czemu każda współpraca jest dla nas możliwa.

Wartości

Kierujemy się silnymi wartościami. Powstaliśmy, aby pomagać, rozwijać i łączyć ludzi. Zależy nam nie tylko na rozwoju naszego Stowarzyszenia ale przede wszystkim na tym co dzieje się lokalnie.

Skontaktuj się!

Dzięki Tobie możemy więcej.

BIURO

PREZES
Rafał karaś

Wiceprezes ds. zarządzania projektami
Agata Piątek-rosa

© 2020, Company Inc. All rights reserved.